Ajo është bërë nënë prej pak kohësh dhe në rrjetet sociale Ajola Xoxa publikon shpesh herë foto personale dhe të djalit të saj.

Këtë herë bashkëshortja e kryetarit të bashkisë Erion Veliaj ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me djalin dhe bashkëshortin.

‘You’re the star’s to our nightsky, our forever love’, shkruan ajo bashkangjitur fotos që ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

  • foto galeri

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: