Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Gështenjas.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësore grua e cila është çuar në spitalin e Pogradecit.

Policia po punon për kapjen e autorit pasi është larguar menjëherë nga vendngjarja, pasi ka përplasur këmbësoren. (foto ilustruese)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: