LEZHA

Tre persona janë lënduar pas një përplasje të 3-fishtë mes automjeteve në Shëngjin të Lezhës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se 3 automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Shëngjinit teksa Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ndërkohë po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb