Një aksident i pazakonte ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit të Fierit.

Gazetari Ena Verria raporton për BalkanWeb se një automjet tip “Volkswagen” i drejtuar nga një i moshuar është përplasur me një qivur, teksa ka humbur kontrollin e automjetit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cili e ka shoqëruar ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj përplasjeje me dëme materiale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: