Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Ngjarja ndodhi pranë Knallës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se dy automjete dhe një motor janë përfshirë në një aksident, ndërsa mes 3 personave njëri prej tyre është më rëndë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: