Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite në aksin Lezhë-Shkodër. Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se në aksident janë 2 makina dhe një kamper.

Burime bëjnë me dije se kanë mbetur të plagosura dy vajza të reja, të cilat janë transportuar drejt spitalit të Lezhës.

Sakaq, çifti gjerman i cili po udhëtonte me kamper, janë jashtë rrezikut për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb