SHKODER

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kolaudimi” në Shkodër.

Një person që ecte me biçikletë u përplas nga një kamionçinë. Personi që ishte në biçikletë ka marrë plagë të rënda dhe u dërgua në spital.

Ai është një shtetas 47 vjeçar. Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb