Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Vlorë, ku për pasojë ka ndërruar jetë një efektiv policie. Ngjarja ndodhi në rrugën Transballkanike. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për ‘BalkanWeb’ se viktimë i aksidentit është Nuri Malaj, 50 vjeç.

Përplasje ka qenë e fortë, pasi siç duket edhe nga pamjet mjeti tip ‘Benz’ është shkatërruar plotësisht, ndërsa është dashur ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës për nxjerrjen e viktimës nga makina.

 

Paraprakisht dyshohet se shkaktar i aksidentit ka qene drejtuesi i BMW, i cili ka dalë në krah të kundërt duke u përplasur me mjetin tip e policit. Policia e Vlorës po punon per zbardhjen e plote te shkaqeve te aksidentit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: