Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin Elbasan-IshMetalurgji. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar rëndë automjetet, ndërkohë që dy persona kanë mbetur të lënduar.

Mësohet se nga aksidenti në fjalë është bllokuar njëra korsi e rrugës.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit në fjalë, ndërkohë që policia po heton.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: