Mbrëmjen e të shtunës si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Papër kanë mbetur të lënduar dy persona.

Burime nga vendi i ngjarjes konfirmuan se në aksident u përfshinë një maune dhe një autoveturë .Nga përplasje mes tyre kanë mbetur të lënduar drejtuesi i autoveturës  dhe pasagjeri që ndodhej në këtë automjet të cilët u transportuan  në Repartin e Kirurgjisë së Spitalit Rajonal të Elbasanit.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit .

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: