Një automjet tip “Toyota” me targë AA 435 PD, është përplasur me një automjet tip “Audi” në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Peqin.

Për pasojë mbetën të lënduar dy drejtuesit e automjeteve të cilët janë transportuar për në spital.

Nuk janë të qarta shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa përplasja mes dy automjeteve ka qenë mjaft e fortë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: