Një aksident ka ndodhur në rrugën Kardhiq – Sarandë, ku një automjet ka dalë nga rruga në një prej kthesave.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por paraprakisht mendohet se shkak ka qenë bllokimi i timonit si pasoje e nxehjes së mjetit.

Nga informacionet paraprake, nuk raportohet për të plagosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb