Aksident në aksin Lezhë-Milot. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka mbetur e plagosur një grua. Si pasojë e plagëve të marra është dërguar menjëherë në spitalin e Lezhës.

Uniformat blu ndodhen në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb