LEZHË

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, si pasojë e të cilit është plagosur një person.

Sipas të dhënave paraprake një automjet është përplasur me një motor. Drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur rëndë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të kryer veprimet hetimore, ndërsa i plagosuri është transportuar në spital.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb