Një aksident është regjistruar në Pogradec.

Ngjarja ndodhi në aksin Lin-Pogradec. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Policia drejt vendngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: