Një aksident është shënuar në aksin nacional, Pogradec-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Hudënisht. Nga të dhënat e para raportohet se një makinë është përplasur me një motor.

Të dy drejtuesit janë dërguar në spital, ndërkohë gjendja e tyre shëndetësore nuk bëhet e ditur.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb