POGRADEC

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Pogradec-Lin në afërsi të fshatit Piskupat.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një furgon mallrash ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një kamion të ndaluar në anë të rrugës.

Fatmirësisht janë shënuar vetëm dëme materiale ndërsa drejtuesi i furgonit ka shpëtuar vetëm me disa lëndime të vogla, ndonëse furgoni është shkatërruar plotësisht.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: