POGRADEC

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Pogradec – Qafë Thanë (Doganë). Nga informacionet e para mësohet se një mjet ka dalë nga rruga në afërsi të ish-repartit dhe ka përfunduar 100 m poshtë.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: