Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në aksin Qafë Thanë-Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Urakë.

“BalkanWeb” mëson se dy personat e plagosur janë transportuar për në spital.

Ndërkohë, policia po heton në lidhje me shkaqet e aksidentit në fjalë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: