Nje aksident ka ndodhur rreth orës 19:50 në autostradën Rrogozhinë-Durrës. “BalkanWeb” mëson se një makinë tip “BMW”  ka humbur kontrollin duke u përplasur me një tjetër makinë tip “Benz”. Për pasojë ka mbetu i lënduar shoferi i “BMW” të cilin e shoqëruan në spitalin e Kavajes me ambulancë. Në vendngjarje është policia që po bën hetimet.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb