Një aksident me pasojë plagosje ne një personi ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të Novoselës.

Nga përplasja e dy makinave ka mbetur i plagosur lehtë pronari i automjetit tip “Benz”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se shkak mund të jetë bërë pakujdesia e një prej shoferëve duke ndikuar edhe lagështia dhe shpejtësia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: