Aksident në rrugën Tepelene-Gjirokaster pranë urës se Kardhiqit. Gazetarja Brikena Metaj raportoi për “BalkanWeb” se një mjet tip “Ford” është përplasur me një makinë të tonazhit të rëndë.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona që lëviznin me automjetin tip “Ford”.

Drejtuesi i mjetit “Ford” ka dalë jashtë makinës me plagë ndërsa një grua është ende brenda në makineë e lënduar pasi nuk del dot.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb