Një aksident automobilistik ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Levan-Vlorë në afërsi të Novoselës.

BalkanWeb mëson se dy automjete janë përplasur teksa si rrjedhojë e përplasjes ka mbetur një person i plagosur.

Sakaq, drejt vendit të ngjarjes është nisur ambulanca, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e përplasjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: