DURRËS

Një 44-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm.

Aksidenti ndodhi në orët e para të mëngjesit, në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjeti me drejtues shtetasin Hektor Psatha, 44 vjeç, banues në lagjen nr. 13 Durrës, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit.

Viktima Durres
Viktima Durres

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb