Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në autostradën Tiranë- Durrës, ku dy makina janë përplasur së bashku dhe njëra prej tyre është kthyer përmbys.

Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar vështirësi në qarkullim duke sjellë një trafik të rënduar.

Momentalishht nuk dihet nëse ka apo jo të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton për rrethanat e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb