Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të premteje në Tiranë.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, 21-vjeçari E.M., ka aksidentuar këmbësorin 65-vjeçarin I. C. Raportohet se 65-vjeçari ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 22:05, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, mjeti me drejtues shtetasin E.M., 21 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin me iniciale I. C., rreth moshës 65 vjeç, i cili u dërgua në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb