Një aksident është raportuar këtë të mërkurë në Fushë – Bulqizë.

Siç shihet edhe nga pamjet, një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në kanal.

Sakaq drejtuesit i automjetit, Ramadan Meta 25-vjeç i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Bulqizës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb