Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Policia bën  me dije se Rreth orës 16:00, në Manzë, automjeti me drejtues shtetas V. K. ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin B. Q., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

 

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 16:00, në Manzë, automjeti me drejtues shtetas V. K. ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin B. Q., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb