DURRËS

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tiranë-Durrës, pranë Sukthit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se një mjet tip “Toyota”, me drejtues shtetasin F.H., 47 vjeç, ka aksidentuar me pasoje vdekje shtetasin këmbësor G.H., 52 vjeç.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb