ELBASAN

Tri automjete janë përfshirë në një aksident mesditën e kësaj të marte në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan. Gazetari i “BalkanWeb” Fatmir Popja, thotë se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë.

Dyshohet se shkak për aksidentin  janë  bërë reshjet e dendura, por dhe shpejtësia me të cilën po udhëtonin automjetet. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: