FIER

Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit ku automjeti ka përplasur dy fëmijë që shoqëroheshin nga nëna e tyre.

Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanËeb se dy fëmijët e aksidentuar janë dërguër në spitalin e Fierit, teksa janë traumatizuar, kanë dhe lëndime në trup e gjymtyrë.

Ata anë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb