FUSHË-KRUJË

Burrë e grua kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti në ndodhur mesditën e sotme në Fushë-Krujë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:20, ku një automjet me drejtues shtetasin Sh. K., 65 vjeç., ka goditur motomjetin me drejtues shtetasin B. Ll., 70 vjeç i cili udhëtonte me bashkëshorten shtetasen R. Ll., 68 vjeçe, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve në Qendrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb