Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në aksin rrugor rural Iballe-Berishë. Bëhet fjalë për shtetasit me inicialet M.D., dhe LL.P.

Mësohet se në automjet po udhëtonin dhe punonjës të IKMT Shkodër.

BalkanWeb mëson se një helikopter i ministrisë së Shëndetësisë është nisur drejt zonës së aksidentit, për të transportuar drejt spitalit të Traumës dy të plagosurit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb