Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme rreth orës 22:45, në hyrje të spitalit “Nënë Tereza”, ku një automjet është përplasur me një motomjet.

Mjeti me drejtues shtetasin Xh.H., është përplasur me motomjetin i cili drejtohej nga M.M., 23 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

Njoftimi i plotë 

Më datë 17.06.2021, rreth orës 22:45, tek hyrja e spitalit “Nënë Tereza”, mjeti me drejtues shtetasin Xh. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin M. M., 23 vjeç. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb