Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas informacioneve paraprake një makinë është përmbysur në rrugë pasi i ka dalë koka e paralelit.

Për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka kryer veprimet procedurale në vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: