KAMËZ

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz. Gazetari i “BalkanWeb”, Shkëlzen Henkoja raporton se një person ka mbetur i plagosur, ndërsa është transportuar në gjendje të rënë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

“BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ndërsa dyshohet se ai duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me një shtyllë elektrike në Kamëz.

72789070 489326098578106 1691765138035572736 N
72789070 489326098578106 1691765138035572736 N

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: