TIRANE- Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste  më parë në Kodër-Kamëz.

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident është përfshirë një autobus dhe një makinë.

Nga të dhënat e para mësohet se makina e përplasur po drejtohej nga një grua shtatzënë. Ndërkohë, ende nuk dihen detaje mbi rrethanat e aksidentit.

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb