KORÇA

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë afër stadiumiut ‘’Skënderbeu’’.

Një furgon është përplasur me një automjet teksa gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanËeb se s’ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet teksa nga përplasja ka një dëme të mëdha materiale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb