KORÇË

Aksident në lagjen 4 të qytetit të Korçës. Nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy mjete një tip “Benz” dhe një fouristradë.

Nga përplasja e fortë njëra nga mjetet ka devijuar duke u përplasur me murin rrethues të një banese.

Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa nuk raportohet për të lënduar vetëm për dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: