KORÇA

Një aksident mes furgonit të Policisë Kufitare dhe një automjeti ka ndodhur në Podgorie të Korçës në aksin që e lidh qytetin me Pogradecin.

Nga përplasja s’ka të plagosur apo dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se ishte një ”Audi” që u përplas me furgonin e Policisë në ecje.

(BalkanWeb) 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb