TIRANË

Një aksident ka ndodhur pak para mesditës së sotme në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare, aksidenti ka ndodhur në Laprakë ku mjeti me drejtues shtetasin M.B., është pëplasur me mjetin me drejtuese shtetasen E.P., e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: