LEZHA

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Milot. Dy automjete, njëra me targa të Shqipërisë e tjetra të Kosovës u përplasën, por nuk ka dëme në njerëz.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se ka mjaftuar që ky aksident të bllokojë gjithë superstradën dhe tashmë radhë të gjata automjetesh janë krijuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb