VLORA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lungomaren e Vlorë. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se një motor është përplasur nga një automjet tjetër që e ka hedhur në trotuar.

I plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit që është dërguar me urgjencë në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb