Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Peqin, ku ka mbetur i plagosur një person. Mësohet se një kamion i tonazhit të rëndë ka humbur drejtimin e lëvizjes, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pranë fshatit Pajovë në aksin Peqin-Elbasan.

Drejtuesi i tij ka pësuar dëmtime dhe është dërguar në spital pa rrezik për jetën. Dyshohet se drejtuesi nga përgjumja ka humbur kontrollin e drejtimit të automjetit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb