POGRADEC

Një aksident ka ndodhur në Pogradec tek kryqëzimi i Buçimasit.

BalkanWeb mëson se dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën teksa deri tani nuk dihet nese nga aksidenti ka dëme në njerëz.
Por ndërkohë për shkak të përplasjes dy mjetet kanë pësuar dëme të mëdha materiale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb