Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj fundjave në Qafë-Thanë.

Bëhet e ditur se një automjet është përmbysur në mes të rrugës teksa ishte duke qarkulluar në këtë aks. Për fat të mirë, nuk ka raportime për të plagosur në gjendje të rëndë.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur më shumë detaje rreth aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb