Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Fierit. Një makinë ka aksidentuar një kalimtar dhe më pas ka goditur shtyllën e semaforit ndërsa shoferi është larguar nga vendngjarja.

Personi i plagosur është dërguar në spital pasi ka marre dëmtime nga gjymtyrët. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit që shkaktoi aksidentin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: