Një aksident ka ndodhur në Rotondon të Kombinatit në Berat. Gazetarja Eneida Petova raporton për “Balkanweb” se kamioni i ngarkuar me gurë ka humbur kontrollon edhe është rrokullisur.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në njerëz apo mjete te dëmtuara.

  • foto galeri

Drejtuesi i mjetit me targa AA 039 RU, ka pësuar dëmtime të lehta.

Rrëzimi i kamionit në rrugë ka vështirësuar lëvizjen e mjeteve në hyrje të qytetit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb