RRËSHEN

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në Rrugën e Kombit.

Aksidenti ndodhi në segmentin e rrugës Milot – Rrëshen. Mësohet se janë përplasur tre automjete në hyrje të Rrëshenit.

  • foto galeri

Dyshohet se si pasojë e aksidentit, disa persona janë plagosur. Gazetari Elidon Ndreka raporton për “Balkanweb” se drejtuesi i njërit prej mjeteve, BMV ka humbur jetën. Policia është në vendngjarje.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb