Një tjetër aksident është regjistruar këtë të hënë. Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Kombit, në afërsi të Rubikut.

Shoferi ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin anësor.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur drejtuesi i automjetit i cili është dërguar në spitalin e Traumës për mjekim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb